Skip to content

Zadbaj o zdrowie – wybierz profesjonalne jonizatory do wody

Woda jonizowana to samo zdrowie. Wykazuje dobroczynny wpływ na ludzki organizm, przywracając równowagę kwasowo-zasadową. Dzięki innowacyjnym urządzeniom, możesz we własnym zakresie produkować smaczną wodę o walorach zdrowotnych. Tzw. woda redox to krok w stronę zdrowszego życia i lepszego samopoczucia. Jonizatory do wody to zaawansowany sprzęt, który jest znacznie wydajniejszy niż niejeden dzbanek alkalizujący wodę i skuteczniejszy niż filtry kuchenne do uzdatniania wody.

Potężny 8-płytowy jonizator wody: Kangen 8

K8 (Kangen 8) jest teraz najmocniejszą maszyną Enagic, która odpowiada za produkcję zdrowej wody, jaką jest woda alkaliczna. Ten jonizator wody ma aż 8 tytanowych płyt pokrytych platyną. Ta dodatkowa płytka elektrodowa zwiększa powierzchnię elektrolizy, poprawia jonizację wody. Dzięki temu otrzymywana woda redox ma jeszcze większy potencjał antyoksydacyjny.

Jonizator do wody Kangen8
Jonizator wody Leveluk SD501

Stylowy jonizator wody do użytku domowego: SD501 Platinum

SD501 Platinum to zaawansowany jonizator do wody  – najlepsza maszyna w swojej klasie, z wbudowaną najwyższej jakości na rynku  komorą elektrolityczną.  Ma aż 7 tytanowych płyt pokrytych platyną, których czyszczenie odbywa się automatycznie. Stylowy i wydajny, doskonale sprawdzi się w każdym domu. Idealne rozwiązanie, jeśli interesuje Cię żywa woda.

Jonizatory do wody: 5-płytowy Leveluk SD501

LeveLuk SD501 to jonizator do wody – jeden z najbardziej popularnych. Posiada aż 7 tytanowych elektrod pokrytych platyną, dzięki którym możliwa jest produkcja wody o najwyższym ujemnym potencjale ORP (silna woda redox).  

Jonizator wody Leveluk

Jonizatory wody: LeveLuk-R

LeveLuk-R jest jednym ze „starterów” firmy Enagic. Z uwagi na atrakcyjną cenę, ten jonizator do pozyskiwania żywej wody jest dostępny dla rodzin w prawie każdym budżecie. Produkowana przez urządzenie woda alkaliczna charakteryzuje się dobrą jakością.

Jonizatory wody Leveluk R
Jonizator wody Leveluk JR2

Ekonomiczny jonizator wody: LeveLuk JRII

Jonizator wody LeveLuk JRII ma trzy stałe płyty do elektrolizy, co zmniejsza zużycie energii. Ze względu na mniejszy pobór mocy i mniejszą ilość płytek, maszyna ta jest uważana za jeden ze „starterów” Enagica. Świetnie sprawdzi się do użytku domowego, gdy interesuje Cię woda jonizowana produkowana w mniejszych ilościach (na potrzeby rodziny 1-2-osobowej).

domowe spa Anespa

System domowego SPA: Anespa DX

Home ANESPA DX to ekskluzywne system SPA, dzięki któremu łazienkę przekształcisz w ekskluzywny kurort z gorącymi źródłami. Jego działanie wykorzystuje filtr do jonizacji wody – odpowiada za modyfikowanie wody z kranu na wodę mineralną z jonami, eliminując chlor.

Dzwoń Teraz